فروشگاه آنلاین

استفاده رایگان از محتوای فیلمو، آپارات و … آسیاتک

07e87e012bبا حضور شرکت آسیاتک

تفاهم نامه کاهش تعرفه ترافیک داخلی اینترنت امضاء شد

با امضای تفاهم‌نامه میان شرکت آسیاتک به عنوان مطلوبترین اپراتور ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور و ۲ سرویس‌دهنده اینترنتی دیگر، فاز نخست کاهش تعرفه ترافیک داخلی برای کاربرانِ نهایی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با امضای این تفاهم‌نامه که در حضور مدیرعامل شرکت زیرساخت به امضاء رسید، کاربرانِ نهایی شرکت های آسیاتک، رایتل و شاتل که از سایت های آپارات، فیلیمو و تله ویبیون‌ استفاده می‌کنند با کاهش قابل توجهی در تعرفه اتصال به شبکه روبرو می‌شوند.

بر اساس این گزارش از آنجایی که عمده مصرف کاربران اینترنت مربوط به دانلود فیلم و فایل های صوتی در شبکه‌های اجتماعی است، در صورتی که کاربران اینترنت از سایتهای داخلی استفاده کنند، اجرای این طرح می‌تواند هزینه های کاربران را از ۵۰ تا ۱۰۰درصد کاهش دهد.

ایجاد و توسعه مراکز متعدد تبادل ترافیک شبکه ملی اطلاعات (IXP) باعث بهبود گردش اطلاعات در داخل کشور شده و بزرگترین دستاورد این پروژه، ادامه روند سرویس دهی مطلوب سایر مراکز در صورت اختلال در یک مرکزاست و در عین حال در صورت قطع ارتباط بین المللی نیز مشکلی در شبکه داخلی کشور ایجاد نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آسیاتک، مراسم «امضاي تفاهم‌نامه اپراتورهاي اينترنتي جهت كاهش تعرفه ترافيك داخلي براي كاربران نهايي» با حضور محمدجواد آذری جهرمی مدیر عامل شركت ارتباطات زيرساخت، محمد علی یوسفی زاده مدير عامل شرکت آسیاتک، و مديران اپراتورهاي اينترنتي شاتل و رایتل و سرويس دهندگان اینترنتی فیلیمیو، تله ویبیون و آپارات برگزار شد.

با هدف افزایش رضایتمندی مشترکین و پیرو اجرای فاز نخست تفاهم نامه کاهش تعرفه ترافیک داخلی اینترنت، کاربران محترم خانواده بزرگ آسیاتک می توانند از تاریخ ۹۵/۳/۲۰ لغایت ۹۵/۴/۲۰ سایت های  «زیارت حضرت علی (ع)» ، «زیارت امام رضا (ع)» و «فیلیمو» را کاملا رایگان و سایت های «تلویبیون» و «آپارات» را بصورت نیم بهاء مشاهده نمایند.نظرات