فروشگاه آنلاین

آسیاتک تندیس زرین ضریب نفوذ اینترنت +ADSL2 گرفت

ta_01براساس نتایج حاصل از نظر سنجی صورت گرفته از مردم درهفتمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران، شرکت‌ انتقال داده های آسیاتک در بخش ضریب نفوذ اینترنت +ADSL2 حائز دریافت تندیس ستاره زرین شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز هفتمین دوره جشنواره ستاره‌‌های فناوری ایران که با حضور جمع زیادی از فعالان صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کتابخانه ملی ایران برگزار شد، طبق آراء هیات داوران براساس بررسی اسناد و مدارک و همچنین نتایج حاصل از نظر سنجی صورت گرفته، شرکت آسیاتک به سبب حضور مستمر و سرمایه گذاری گسترده در بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران موفق به دریافت نشان ستاره برتر فناوری سال 94 در بخش ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت+ADSL2  (پرستیژ) شد.
براساس این گزارش شرکت آسیاتک در ششمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران به سبب ارائه خدمات و سرویس های نوین در حوزه اینترنت پرسرعت و حضور مستمر و توانمند، ستاره زرین شخصیت برجسته را به خود اختصاص داد.
همچنین در پنجمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران در بخش نوآوری و محبوبیت دو تندیس زرین به شرکت آسیاتک اهدا و این برند به عنوان اپراتور برتر سرویس دهنده خدمات اینترنت پرسرعت انتخاب شد.
در این مراسم ضمن تقدیر از فعالان عرصه فناوری، کتاب تاریخ 50 سال فناوری در ایران شامل تایم لاین ورود اولین کامپیوتر و ماشین‌های اداری به کشور تا توسعه صنایع الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات و تجارت الکترونیکی با عنوان 7+50 که به همت گروه تکنولوژی و مارکتینگ ICTAGE گردآوری شده معرفی ‌شد.


کلمات کليدي:


نظرات